Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
ДЕЙСТВИЕ
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Указания
Насоки
Размери
| Ширина | 900 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 620 mm |
| Височина | 500 mm |
Детайли
| Капацитет | 10 l |
|---|---|
| Брой на групите за варене | 2 |
| Брой дюзи за топла вода | 1 |
Стойности
| Фаза(и) | 1N/PE-3N/PE |
|---|---|
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 89 kg |
| Нетно тегло | 71 kg |