Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 811 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 1.139 mm |
| Височина | 1.382 mm |
Детайли
| Размер на таблета | 575 mmx325 mm |
|---|---|
| Разделяне на тавата | 37:63 |
| Хладилен агент | R290 / 0,25 kg |
Стойности
| Мощност | 5 kW |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 3N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 215 kg |