Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимство на продукта
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 1.350 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 505 mm |
| Височина | 895 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 1.300 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 485 mm |
| Височина | 865 mm |
Размери на скарите
| Ширина | 1.230 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 320 mm |
Детайли
| Капацитет | 320 l |
|---|---|
| Операция | Цифров |
| Цвят | Черно |
| Материал | Стоманена ламарина |
Охлаждане
| Температура | 2 °C до 8 °C |
|---|---|
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
| Хладилен | R290 |
| Размразяване | Автоматичен |
Стойности
| Мощност | 350 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 94 kg |