Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Леген
Обхват на доставката
Указания
Насоки
Размери
| Ширина | 800 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 900 mm |
| Височина | 1.160 mm |
| Работна височина | 900 mm |
Размери мивка
| Ширина | 306 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 510 mm |
| Височина | 292 mm |
Детайли
| Капацитет | 40 l + 40 l |
|---|---|
| Връзка за вода | 3/4" |
| Отводняване | R 1" |
Стойности
| Режим на работа | Газ |
|---|---|
| Мощност | 24 kW |
Среден разход на гориво
| Kcal / ч | 20640 |
|---|---|
| Btu / ч | 81888 |
| Пропан бутан ( G30 / G31 ) | 1,89 кг/ч |
| Природен газ H ( G20 ) | 2,54 m³/h |
| Природен газ L ( G25 ) | 2,96 m³/h |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 109 kg |