Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Указания
Изпълнение
Качество
Камера за печене
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 1.270 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 1.476 mm |
| Височина | 1.725 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 1.000 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 950 mm |
Вътрешни размери на врата
| Ширина | 642 mm |
|---|---|
| Височина | 263 mm |
Размери на стойката
| Ширина | 1.177 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 1.201 mm |
| Височина | 930 mm |
Детайли
| Вид уред | Газова фурна за пица |
|---|---|
| Брой на камерите | 1 тесте |
| Пици на камера | 9 |
| За пици с | Ø 25 cm |
Система за готвене
| Отопление | Долно |
|---|---|
| Температура до | 400 °C |
Стойности
| Мощност | 34 kW |
|---|---|
| Потребление на природен газ | 3,59 m³/h |
| Консумация на газ пропан | 2,1 kg/h |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 397 kg |
| Нетно тегло | 345 kg |