Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Указания
Изпълнение
Качество
Камера за печене
Специални
Обхват на доставката
Насоки
Опционални аксесоари:
Размери
| Ширина | 1.450 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 1.792 mm |
| Височина | 1.969 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 1.050 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 1.050 mm |
| Височина | 160 mm |
Детайли
| Брой на камерите | 1 тесте |
|---|---|
| Пици на камера | 9 |
| За пици с | Ø 33 cm |
Система за готвене
| Отопление | Долно |
|---|---|
| Температура до | 370 °C |
Стойности
| Връзка | Газ |
|---|---|
| Kcal / ч | 17300 |
| Мощност | 20 kW |
Свързани товари Контролни елементи
| Захранване | ток |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Честота | 50 Hz |
| Фаза(и) | 1N/PE |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 475 kg |