Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Място за готвене
Свързване
Обхват на доставката
Указания
Насоки
Размери
| Ширина | 400 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 900 mm |
| Височина | 930 mm |
| Работна височина | 900 mm |
Стойности
| Режим на работа | Газ |
|---|---|
| Мощност | 20 kW |
| Мощност на горелката Ø 120 mm | 2x 10 kW |
Среден разход на гориво
| Kcal / ч | 17.200 |
|---|---|
| Пропан бутан ( G30 / G31 ) | 1,58 кг/ч |
| Природен газ H ( G20 ) | 2,12 m³/h |
| Природен газ L ( G25 ) | 2,46 m³/h |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 49 kg |