Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
ЗАБЕЛЕЖКА
Насоки
Размери
| Ширина | 1.360 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 790 mm |
| Височина | 2.100 mm |
| Работна височина | 900 mm |
Размери грил
| Ширина | 1.360 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 790 mm |
| Височина | 2.100 mm |
Детайли
| Вид уред | грил на дървени въглища |
|---|---|
| Цвят | Черно |
| Свалящи се грил решетки | 3 брой |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 320 kg |