Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 643 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 574 mm |
| Височина | 935 mm |
Детайли
| Тип на уреда | Резачка за зеленчуци с приставка за рязане |
|---|---|
| Капацитет на режещата приставка | 5 l |
| Обороти за мин. | 1.550 |
Стойности
| Мощност | 735 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Честота | 50 Hz |
| Фаза(и) | 1N/PE |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 24 kg |