Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Указания
Предимство на продукта
Изпълнение
Качество
Свързване
Размери
Насоки
Размери
| Ширина | 523 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 415 mm |
| Височина | 248 mm |
Детайли
| Повърхност на грила | 520 mm x 330 mm |
|---|---|
| Вид уред | грил плот |
| Брой на въртящите се копчета | 2 |
| Клас на защита IP | IPX3 |
Стойности
| Мощност | 2,20 kW |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 26,50 kg |
| Нетно тегло | 24,20 kg |