Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Директиви
Размери
| Ширина | 800 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 900 mm |
| Височина | 940 mm |
| Работна височина | 900 mm |
Размери тиган
| Ширина | 710 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 590 mm |
| Височина | 225 mm |
Детайли
| Температура | 100 °C до 300 °C |
|---|---|
| Присъстващ конектор | Nein |
Стойности
| Захранване | ток |
|---|---|
| Напрежение | 400V |
| Честота | 50 Hz |
| Фаза(и) | 3N/PE |
Доставка
| Бързо доставяне | |
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 176 kg |
|---|