Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Фурна
Обслужване/Управление
Възможности за готвене
Указания
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 850 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 963 mm |
| Височина | 1.860 mm |
Детайли
| Операция | Цифров |
|---|---|
| Температура до | 270 °C |
| Капацитет | 20x GN1/1 |
| Осветление | LED |
Фурна
| Контейнер / тави | 20 X GN 1/1 |
|---|---|
| Разстояние тави | 65 mm |
Стойности
| Свързване | по избор |
|---|---|
| Мощност | 32 kW |
| Напрежение | 230/400V |
| Фаза(и) | 1N/PE-3N/PE |
| Честота | 50 Hz - 60 Hz |
Доставка
| Доставя се монтиран | |
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Брутно тегло | 233 kg |
| Нетно тегло | 177 kg |