Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Указания
Версия за пещ за пица:
Качество
Камера за печене
Подрамка за изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 1.010 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 850 mm |
| Височина | 1.550 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 620 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 610 mm |
| Височина | 140 mm |
Детайли
| Материал | Шамотна тухла, Неръждаема стомана |
|---|---|
| Брой на камерите | 2 камери за печене |
| Пици на камера | 4 |
| За пици с | Ø 30 cm |
Система за готвене
| Нагряване | горно и долно |
|---|---|
| Температура до | 450 °C |
Стойности
| Режим на работа | Електрически |
|---|---|
| Мощност | 10 kW |
| Напрежение | 400 V |
| Честота | 50 Hz |
| Фаза(и) | 3N/PE |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 169 kg |
| Нетно тегло | 127,50 kg |