Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Указания
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 502 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 562 mm |
| Височина | 857 mm |
Детайли
| Цвят | Светла слонова кост |
|---|---|
| Ниво(а) на скорост | 3 |
| Капацитет | 20 l |
| Капацитет на тестото | 2,50 kg |
Стойности
| Мощност | 1,10 kW |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 120 kg |