Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Охлаждане
Качество
Обхват на доставката
ЗАБЕЛЕЖКА
Насоки
Размери
| Ширина | 1.700 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 1.700 mm |
| Височина | 1.855 mm |
| Работна височина | 825 mm |
Размер в сгънато състояние
| Ширина | 1.200 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 1.200 mm |
| Височина | 1.200 mm |
Детайли
| Цвят | Черно |
|---|---|
| Температура | 2 °C до 8 °C |
| Хладилен | R290 |
Стойности
| Мощност | 750 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 220V |
| Честота | 50 Hz |
| Фаза(и) | 1N/PE |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 220 kg |