Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Енергоспестяващо
Изпълнение
Качество
Изолация
Охлаждане
Електронно управление
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Указания
Насоки
Опционални аксесоари:
Размери
| Ширина | 421 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 876 mm |
| Височина | 728 mm |
Кондензатор
| Ø на вентилатора | 254 mm |
|---|---|
| Обем на въздуха | 600 m³/h |
Изпарител
| Обем на въздуха | 500 m³/h |
|---|---|
| Разпръскване във въздуха | 6,5 m |
| Разширяване | клапан |
За препоръчителен обем на помещението
Детайли
| Операция | Цифров |
|---|
Охлаждане
| Размразяване | Горещ газ |
|---|---|
| Хладилен агент | R290 / 0,15 kg |
| Температура | -5 °C до 5 °C |
Стойности
| Mощност на компресор | 780 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
| Консумация на енергия | 4,3 A |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 58,30 kg |
| Нетно тегло | 47 kg |