Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Енергоспестяващо
Изпълнение
Качество
Изолация
Охлаждане
Електронно управление
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Указания
Насоки
Опционални аксесоари:
Размери
| Ширина | 810 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 1.275 mm |
| Височина | 441 mm |
Кондензатор
| Ø на вентилатора | 300 mm |
|---|---|
| Обем на въздуха | 2.300 m³/h |
Изпарител
| Обем на въздуха | 1.150 m³/h |
|---|---|
| Разпръскване във въздуха | 4 m |
| Разширяване | клапан |
За препоръчителен обем на помещението
Детайли
| Операция | Цифров |
|---|---|
| Клас на защита | IP20 |
Охлаждане
| Размразяване | Горещ газ |
|---|---|
| Хладилен агент | R290 / 0,15 kg |
| Температура | -10 °C до -25 °C |
Стойности
| Mощност на компресор | 1,90 kW |
|---|---|
| Напрежение | 400V |
| Фаза(и) | 3N/PE |
| Честота | 230 Hz |
| Консумация на енергия | 3,5 A |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 155 kg |