Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимство на продукта
Изпълнение
Качество
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Указания
Насоки
Размери
| Ширина | 203 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 412 mm |
| Височина | 455 mm |
Детайли
| Цвят | Черно/сребърно |
|---|---|
| Материал | Неръждаема стомана AISI 304 |
| Производителност на час | 100 чаши |
| Температура на варене | 93 °C - 96 °C |
Стойности
| Мощност | 2,02 kW |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 7,20 kg |