Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Свързване
Размери
Насоки
Размери
| Ширина | 772 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 833 mm |
| Височина | 930 mm |
Детайли
| Цвят | Черно |
|---|---|
| Нетен обем | 87 l |
| Ниво на шум | 54 dB |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
|---|---|
| Температура | -15 °C до -18 °C |
| Хладилен | R290 |
| Клас на енергийна ефективност | E |
Стойности
| Мощност | 335 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 127 kg |
| Нетно тегло | 110 kg |