Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Енергоспестяващо
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Нашата препоръка
Охлаждане
Хладилни отделения
Обхват на доставката
ЗАБЕЛЕЖКА
Насоки
Външни размери
| Ширина | 700 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 810 mm |
| Височина | 2.050 mm |
Размери на скарите
| Ширина | 530 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 650 mm |
| Скари | GN 2/1 |
Детайли
| Материал | Неръждаема стомана AISI 430 |
|---|---|
| Брутен обем | 700 l |
| Нетен обем | 480 l |
| Вид на вратата | Масивна врата |
| Скари за съхранение | 3 броя |
Охлаждане
| Температура | -20 °C до -12 °C |
|---|---|
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
| Размразяване | Автоматичен |
| Хладилен | R290 |
Стойности
| Мощност | 447 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 240 Volt |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 145 kg |
| Нетно тегло | 125 kg |