Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Свързване
Размери
Насоки
Размери
| Ширина | 1.935 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 953 mm |
| Височина | 1.315 mm |
Детайли
| Капацитет | 213 l |
|---|---|
| Дебелина на страничния панел | 30 +30 mm |
| Компресор | 5/8 PS |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
|---|---|
| Температура | 0 °C °C до 6 °C |
| Размразяване | Автоматичен |
| Охлаждаща течност | R452a |
Стойности
| Мощност | 123 Watt |
|---|---|
| Мощност на охлаждане | 1,51 kW ват |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 255 kg |