Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Свързване
Размери
Насоки
Размери
| Ширина | 2.560 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 953 mm |
| Височина | 1.315 mm |
| Дебелина на страничния панел | 30 + 30 mm |
Детайли
| Изложбена площ | 1,24 m² |
|---|---|
| Капацитет | 282 l |
| Компресор | 5/8 PS |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
|---|---|
| Охлаждаща течност | R452a |
| Температура | 0 °C °C до 6 °C |
Стойности
| Мощност | 146 Watt |
|---|---|
| Мощност на охлаждане | 2.009 Watt ват |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 360 kg |
| Нетно тегло | 275 kg |