Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 2.025 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 1.150 mm |
| Височина | 1.310 mm |
Плот
| Ширина | 1.910 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 330 mm |
Хладилно пространство
| Широчина | 1.910 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 760 mm |
| Ширина на отвора на вратата | 580 mm |
| Височина на отваряне на вратата | 215 mm |
Площ за излагане
| Широчина | 1.910 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 750 mm |
| Височина | 545 mm |
Детайли
| Цвят | Жълт |
|---|---|
| Капацитет | 400 l |
Охлаждане
| Температура | 1 °C °C до 10 °C |
|---|---|
| Хладилен фактор | Статичен |
| Размразяване | Автоматичен |
| Хладилен агент | R290 / 0,12 kg |
Стойности
| Мощност | 1,12 kW |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 277 kg |