Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Енергоспестяващо
Предимства на продукта
Изпълнение
Нашата препоръка
Качество
Охлаждане
Хладилни отделения
Насоки
Размери
| Ширина | 1.400 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 700 mm |
| Височина | 870 mm |
Размери на чекмеджето
| Ширина | 300 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 515 mm |
| Височина | 205 mm |
Детайли
| Чекмеджета | 4 |
|---|---|
| Брутен обем | 281 l |
Охлаждане
| Температура | -2 °C до 8 °C |
|---|---|
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
| Хладилен | R290 |
| Размразяване | Система за въздушен поток |
Стойности
| Мощност | 220 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 240 Volt |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 143 kg |
| Нетно тегло | 130 kg |