Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Енергоспестяващо
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Хладилни отделения
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Нашата препоръка
Насоки
Размери
| Ширина | 1.400 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 700 mm |
| Височина | 970 mm |
Размери на вратата
| Ширина | 375 mm |
|---|---|
| Височина | 526 mm |
Детайли
| Брой врати | 2 |
|---|---|
| Брутен обем | 281 l |
Охлаждане
| Температура | -2 °C до 8 °C |
|---|---|
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
| Хладилен | R290 |
| Размразяване | Система за въздушен поток |
| Размразяване | Система за въздушен поток |
Стойности
| Мощност | 220 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 240 Volt |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 126 kg |
| Нетно тегло | 130 kg |