Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Енергоспестяващо
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Нашата препоръка:
Охлаждане
Хладилни отделения
Обхват на доставката
ЗАБЕЛЕЖКА
Насоки
Външни размери
| Ширина | 700 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 810 mm |
| Височина | 2.050 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 582 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 685 mm |
| Височина | 1.500 mm |
Размери на скарите
| Ширина | 530 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 650 mm |
| Скари | GN 2/1 |
Детайли
| Материал | Неръждаема стомана AISI 304 |
|---|---|
| Изолация | 60 mm |
| Вид на вратата | Масивна врата |
| Брутен обем | 700 l |
| Полезен обем | 480 l |
| Депозитна партида | 4 Парче |
Охлаждане
| Температура | -2 °C до 8 °C |
|---|---|
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
| Размразяване | Автоматичен |
| Хладилен | R290 |
Стойности
| Мощност | 219 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 137 kg |
| Нетно тегло | 120 kg |