Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Нашата препоръка
Охлаждане
Хладилни отделения
Обхват на доставката
Насоки
Външни размери
| Ширина | 1.400 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 843 mm |
| Височина | 2.168 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 1.170 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 570 mm |
| Височина | 1.500 mm |
Детайли
| Изолация | 60 mm |
|---|---|
| Скари за съхранение | 4 броя |
| Брутен обем | 1.400 l |
| Вид на вратата | Масивна врата |
Охлаждане
| Температура | -2 °C до 8 °C |
|---|---|
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
| Размразяване | Автоматичен |
| Хладилен агент | R290 / 0,12 kg |
Стойности
| Режим на работа | Електрически |
|---|---|
| Мощност | 208 Watt |
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 236 kg |
| Нетно тегло | 180 kg |