Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимство на продукта
Изпълнение
Качество
Насоки
Размери
| Ширина | 1.500 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 800 mm |
| Височина | 1.395 mm |
Детайли
| Материал | Стоманена ламарина |
|---|---|
| Цвят | Черно |
| Рафтове | 4 бр. |
| Изложбено пространство | 1,78 m² |
| Нетен обем | 251 l |
| Осветление | LED |
| Изолация | 30 mm |
Охлаждане
| Температура | 2 °C до 8 °C |
|---|---|
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
| Хладилен агент | R290 / 0,23 kg |
Стойности
| Мощност | 650 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 270 kg |