Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Дали класическа или модерна обстановка: SHADES блести с ясен дизайн и е идеалното допълнение за Fine-Dining. С изтънчени детайли като стесняващата се форма, диагоналната зона на зъбците или необичайната форма на острието и черпака, приборите придават смел акцент на всяка маса.
Размери
| Ширина | 25 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 34 mm |
| Височина | 222 mm |
Детайли
| Материал на продукта | 18/10 неръждаема стомана |
|---|---|
| Серия | SHADES |
| Зададено количество | 12 Stk. |
| Подходящ за | Съдомиялна машина |
| Повърхност/довършителни работи | Cromargan®, Полиран |
| Характеристики | Неръждаема стомана |
Доставка
| Начин на доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 0,07 kg |
| Нето тегло | 0,07 kg |