Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
BISTRO е колекцията от прибори за хранене на WMF, която изглежда добре при всяко подреждане на масата. Нейните прости и ясни линии са особено подходящи за закуска и обяд в неформална обстановка. В съчетание с обикновен порцелан, колекцията BISTRO включва пълна гама от прибори и е идеална за сервиране на едно- и многопластови ястия.
Стилистични характеристики
Целева група
Размери
| Ширина | 15 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 30 mm |
| Височина | 135 mm |
Детайли
| Серия | BISTRO |
|---|---|
| Зададено количество | 12 Stk. |
Характеристики
| Материал на продукта | 18/10 неръждаема стомана |
|---|---|
| Повърхност/довършителни работи | Cromargan®, Полиран |
| Подходящ за | Съдомиялна машина |
| Характеристики | Неръждаема стомана |
Доставка
| Начин на доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 0,02 kg |
| Нето тегло | 0,02 kg |