Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Класически дизайнерски език, преосмислен: Sara пасва на всяка гастрономическа концепция! Широките дръжки осигуряват високо ниво на удобство при работа.
Размери
| Ширина | 3 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 27 mm |
| Височина | 220 mm |
Детайли
| Серия | SARA |
|---|---|
| Зададено количество | 12 Stk. |
Характеристики
| Материал на продукта | 18/10 неръждаема стомана |
|---|---|
| Повърхност/довършителни работи | Cromargan®, Полиран |
| Подходящ за | Съдомиялна машина |
| Характеристики | Неръждаема стомана |
Доставка
| Начин на доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 0,03 kg |
| Нето тегло | 0,03 kg |