Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
От сутрешния брънч до бюфета: SCALA хармонира с всяка обстановка и благодарение на тънкия силует лежи перфектно балансирано в ръката.
Размери
| Ширина | 4 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 22 mm |
| Височина | 190 mm |
Детайли
| Серия | SCALA |
|---|---|
| Зададено количество | 12 Stk. |
Характеристики
| Материал на продукта | 18/10 неръждаема стомана |
|---|---|
| Повърхност/довършителни работи | Cromargan®, Полиран |
| Подходящ за | Съдомиялна машина |
| Характеристики | Неръждаема стомана |
Доставка
| Начин на доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 0,03 kg |
| Нето тегло | 0,03 kg |