Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Линията SIGNUM на WMF създава модерна и същевременно позната атмосфера на масата. Независимо дали е закуска, обяд или вечеря на няколко ястия – колекцията е стилен и хармоничен спътник за всякакъв порцелан.
Дизайнът съчетава традиционната кръгла форма на дръжката с ясни и балансирани линии. Така се получава не само изчистен и съвършен външен вид, но и приятно кулинарно изживяване.
Стилистични характеристики
Размери
| Ширина | 12 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 28 mm |
| Височина | 147 mm |
Детайли
| Материал на продукта | 18/10 неръждаема стомана |
|---|---|
| Серия | SIGNUM |
| Зададено количество | 12 Stk. |
| Подходящ за | Съдомиялна машина |
| Повърхност/довършителни работи | Cromargan®, Полиран |
| Характеристики | Неръждаема стомана |
Доставка
| Начин на доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 0,03 kg |
| Нето тегло | 0,03 kg |