Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
С колекцията прибори SITELLO, WMF Professional представя за първи път дизайн с чукана повърхност. Фините акценти придават на всяка част собствен характер, без да нарушават балансираните линии на традиционната кръгла форма. Плавният преход към модерното покритие създава хармонична и динамична връзка с лъжицата и острието. Освен това, чуканият ефект от двете страни обогатява сетивното изживяване на госта. Чуканата повърхност подчертава ясните линии, като дългите зъбци, широките лъжици и големите остриета са перфектно балансирани.
Размери
| Ширина | 25 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 28 mm |
| Височина | 206 mm |
Детайли
| Материал на продукта | 18/10 неръждаема стомана |
|---|---|
| Серия | SITELLO |
| Зададено количество | 12 Stk. |
| Подходящ за | Съдомиялна машина |
| Повърхност/довършителни работи | Cromargan®, Полиран |
| Характеристики | Неръждаема стомана |
Доставка
| Начин на доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 0,06 kg |
| Нето тегло | 0,06 kg |