Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Указания
Изпълнение
Качество
Камера за печене
Свързване
Размери
Директиви
Размери
| Ширина | 917 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 884 mm |
| Височина | 690 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 600 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 600 mm |
| Височина | 140 mm |
Детайли
| Брой на камерите | 2 |
|---|---|
| Пици на камера | 4 |
| За пица с | Ø 30 см |
Backart
| Нагряване | горно и долно |
|---|---|
| Температура до | 450 °C |
Стойности
| Захранване | ток |
|---|---|
| Изпълнение | 2 x 5 kW |
| Напрежение | 400 волта |
| Честота | 50 Hz |
| Фази | 3 N |
Доставка
| Бързо доставяне | |
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 150 kg |
|---|