Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Указания
Размери
| Ширина | 400 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 195 mm |
| Височина | 36 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 345 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 160 mm |
Детайли
| Материал | Керамика |
|---|
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 5,50 kg |
| Нетно тегло | 1,70 kg |