Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Указания
Размери
| Ширина | 180 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 142 mm |
| Височина | 52 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 130 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 130 mm |
| Височина | 45 mm |
Детайли
| Капацитет | 660 ml |
|---|---|
| Материал | Керамика |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 3,60 kg |
| Нетно тегло | 0,55 kg |