Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 530 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 320 mm |
| Височина | 19 mm |
Детайли
| Размер GN | 1/1 |
|---|---|
| Подходящ за | Съдомиялна машина, SafeTrak - контейнер от полипропилен |
Характеристики
| Материал на продукта | Полипропилен |
|---|---|
| цвят | Прозрачен (млечен) |
| Подходящ за | Сирене |
| Характеристики | Сертифициран от NSF, Без BPA, Без BPS, Неутрален вкус, Безопасност на храните, Без PFAS |
Доставка
| Начин на доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 2,88 kg |
| Нето тегло | 0,41 kg |