Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
ЗАБЕЛЕЖКА
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 53 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 53 mm |
| Височина | 100 mm |
Детайли
| Цвят | Шистово сиво |
|---|---|
| Довършителни работи | Полиран |
| Може да се мие в съдомиялна машина | Не |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 0,15 kg |
| Нетно тегло | 0,13 kg |