Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Размери
Насоки
Размери
| Ширина | 230 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 230 mm |
| Височина | 105 mm |
Детайли
| Капацитет | 2,50 l |
|---|---|
| Материал | PET |
| Цвят | Бял |
| Форма | Кръгла |
| Подходящи за микровълнови печки | Не |
| Може да се мие в съдомиялна машина | Да |
| Устойчивост на удари | Да |
| Може да се подрежда | Да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Тегло | 0,50 kg |