Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Размери
| Ширина | 135 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 135 mm |
| Височина | 15 mm |
Детайли
| Серия | ASIA |
|---|---|
| Зададено количество | 6 Stk. |
Характеристики
| Материал на продукта | Чугун |
|---|---|
| цвят | Черно |
| Вид стъпала | Гумиран |
Доставка
| Начин на доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 0,38 kg |
| Нето тегло | 0,33 kg |