Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Хладилни отделения
Вътрешно оборудване
Насоки
Размери
| Ширина | 1.475 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 700 mm |
| Височина | 1.187 mm |
Вътрешни размери
| Дълбочина | 545 mm |
|---|---|
| Височина | 864 mm |
Размери на чекмеджето
| Ширина | 365 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 545 mm |
| Макс. Височина на запълване на чекмеджетата | 295 mm |
| Широчина на водещите релси | 60 mm |
| Подходящ за | всички бутилки с максимална ширина от 60 mm, напр. бутилки от 0,33 литра |
Детайли
| Цвят | Неръждаема стомана |
|---|---|
| Полезен обем | 440 l |
| Чекмеджета | 6 |
| Брой бутилки | 240 |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
|---|---|
| Разширение | капилярна тръба |
| Размразяване | Горещ газ |
| Температура | 0 °C до -8 °C |
| Хладилен агент | R290 / 0,13 kg |
Стойности
| Мощност | 629 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Ток | 3,90 A |
| Честота | 50 Hz |
| Фаза(и) | 1N/PE |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 217 kg |