Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Спестяване на енергия
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 900 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 510 mm |
| Височина | 1.820 mm |
Детайли
| Материал | Стъкло, Пластмаса, Стомана |
|---|---|
| Цвят | Черно |
| Нетен обем | 435 l |
| Grate dimension | 820 mm x 350 mm |
| Капацитет на натоварване | до 25 kg |
| Охлаждащи отделения | 1 |
| Брой врати | 2 |
| Вид на вратата | Стъклена(и) врата(и) на панти |
Охлаждане
| Температура | 4 °C °C до 12 °C |
|---|---|
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
| Размразяване | Автоматичен |
| Хладилен | R290 |
Стойности
| Режим на работа | Електрически |
|---|---|
| Мощност | 489 Watt |
| Консумация на енергия kwh/24h | 3,39 |
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 133 kg |
| Нетно тегло | 126 kg |