Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Размери
Насоки
Размери
| Ширина | 110 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 260 mm |
| Височина | 300 mm |
Детайли
| Цвят | Червено |
|---|---|
| Подходящ за миене в съдомиялна машина | да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 2,21 kg |
| Нетно тегло | 2 kg |