Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
ЗАБЕЛЕЖКА
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Нож за пържене | |
| Кухненски ножове | |
| Дължина на острието | 200 мм |
|---|---|
| Дължина на продукта | 340 mm |
| Нож за белене | |
| Дължина на острието | 110 мм |
| Дължина на продукта | 220 mm |
Детайли
| Цвят | Черно |
|---|---|
| Материал на острието | 1.4116-X50 Cr Mo V15 стомана |
| Твърдост на острието | 59 HRC |
| Тип на смилане | Гладко покритие |
| Материал на дръжката | Ацетална смола |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 0,98 kg |
| Нетно тегло | 0,63 kg |