Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Приспособление за рязане
Размери
Насоки
Размери
| Ширина | 670 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 825 mm |
| Височина | 700 mm |
Детайли
| Диаметър на ножа | 319 mm |
|---|---|
| Cut Дебелина | 1,50 mm |
| Размер на квадратния разрез | 280 x 215 мм |
| Размер на изрязания кръг | 215 mm |
Доставка
| Начин на доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставка от страна | Монтиран |
| Брутно тегло | 76 kg |
| Нето тегло | 55 kg |