Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Капацитет
Изпълнение
Филтърна глава
Филтърна касета C150
Монтиране на стена
Изпитване за карбонатна твърдост
Указания
Размери
| Ширина | 230 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 230 mm |
| Височина | 180 mm |
Данни за главата на филтъра
| Настройка на смесване | 0-70% |
|---|
Филтърна касета C150
| Съответства на количество приблизително | 12.040 200ml чаши кафе |
|---|---|
| Работно положение | хоризонтално и вертикално |
| Максимално работно налягане | 8,6 бар |
| Номинален дебит (загуба на налягане при номинален дебит) | 60 l/h (0,25 bar) |
Детайли FlowMeter 10-100
| Максимално работно налягане | 8,6 бар |
|---|---|
| Отклонения | +/- max. 5% |
| Диапазон на потока | 10 - 100 l/h |
| Входяща връзка с гайка | G3/8 инч |
| Свързване на канализацията | G3/8 инч |
| Клас на защита на дисплея IP | IPX4 |
| Сензор с клас на защита IP | IPX8 |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 2,49 kg |
| Нетно тегло | 2,20 kg |