Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Обхват на доставката
Опционални принадлежности
Насоки
Размери
Външни размери
| Ширина | 420 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 419 mm |
| Височина | 401 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 350 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 350 mm |
| Височина | 350 mm |
Детайли
| Цвят | Черно |
|---|---|
| Температура до | 80 °C |
| Брой кутии за хамбургери | 12 |
Стойности
| Мощност | 64 Watt |
|---|
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Тегло | 3,08 kg |