Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 610 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 430 mm |
| Височина | 390 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 548 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 368 mm |
| Височина | 320 mm |
Детайли
| Цвят | Черно |
|---|---|
| Брой контейнери GN1/1 (височина 100 mm) | 4 |
| Количество съдове за еднократна употреба W18x D18x H3 cm | 42 |
| Количество посуда за еднократна употреба W19x D20x H6 cm | 48 |
| Нетен обем | 64,50 l |
| Може да се мие в съдомиялна машина | Да |
| Материал, безопасен за храните | Да |
| Без BPA | Да |
| Може да се подрежда | Да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Тегло | 1,45 kg |