Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Размери
Насоки
Размери
| Ширина | 410 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 410 mm |
| Височина | 404 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 350 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 350 mm |
| Височина | 330 mm |
Детайли
| Цвят | Черно |
|---|---|
| Капацитет | 8 Пици с диаметър 33 cm |
| Може да се мие в съдомиялна машина | Да |
| Материал, безопасен за храните | Да |
| Без BPA | Да |
| Може да се подрежда | Да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Тегло | 1,23 kg |